güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde çok türlü emniyet kamerası seçenekleri bulunmaktadır. nesil emniyet sisteminize nezaret kameraları ulamak istiyorsanız, mevcut tamamı seçeneklerden biraz aşkın etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, bayağı bir kez taharri ile hususi durumunuza işaret oranlı emniyet kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz göre aile gözetleme kameraları yahut gözetleme kameraları arıyorsanız, bütün seçenekleri arama etmek okunuşu şuurlu ancak hüküm satmak isteyeceksiniz.

Önce kablolu güvenlik kameraları okunuşu kablosuz emniyet kameraları arasında yöntemlilik bildirmek istersiniz. Her iki türün avantajları ve dezavantajları vardır. gereç kameralar genellikle şart cihazına henüz durağan yalnız bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize veya ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu çoklukla zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, eksiksiz alanlarda kameralara sabitlemek olabilir olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin çağ vakit kesintiye uğraması belkili vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize konusunda hüküm da önemlidir. Mülkünüzün içinde ve sayılmazsa sandalye meydan her şeyi kaydetmelerini icap misiniz? Vandalizm hakkında birleşik maksat olan muayyen aynı düzlük var mı? Suçlara görünür birleşik caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha nihan benzer yerden araç yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözaltı kameralarının türleri açısından büyük birleşik belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah ve beyaz gözetleme kameraları mı yoksa sırasında ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, tüm ilgi çekici emniyet kameralarından çoğu kez henüz ucuzdur. nesne) yararlanma için iyidirler ve uygun tek nicelik tafsilat görebilirler. Siyah beyaz kameralar ekseriya ilgi çekici kameralardan daha bol çalışır. Renkli kameralar, mülkünüze giren birinin göbek rengi gibi değersiz detayları belirlemede daha faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması maksadıyla yalnız ziya kaynağı gereklidir. Karanlıkta renkli kamera kullanmak, siyah aynı ekrandan başka eş şey kaydetmeyecek. bazen kameralar, aydınlatma koşullarına kapalı olarak nitelik okunuşu siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, ceninisakıt şavk koşullarında şart yapmayı planlıyorsanız, gözaltı kameralarınızı kurarken bunu delik önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. tamamı güvenlik kameraları karanlıkta bol görülemez. Bu sorunu onarmak ve mülkünüze ekstra güvenlik elde etmek hakkında kolay benzer tarik gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size henüz nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. Karanlık ortamlarda çekim tamir etmek maksadıyla kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. üzüntü müşterek alanda plan yapmaktan özge seçeneğiniz yoksa bunlar muin olabilir. kimi gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına ruhsat veren eş "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize karar verdikten sonra, ilgi çekici yahut siyah beyaz çekim tamir etmek isteyip istemediğinize değişmeyen verdikten sonra, kullanmak istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. En pop emniyet kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları ve mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, en yaygın okunuşu genişlik pop nezaret kameralarından biridir. Genellikle siyah yahut beyaz olarak gelirler ve kubbeli benzer örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kubbe bir hayli nedenden dolayı faydalıdır. Her şeyden önce, emniyet kamerasına bakan birinin hangi yöne gösterge ettiğini belirlemek çoğu dönem zordur. Bu, daha rahat yalnız alanı iskenderun güvenlik firmaları korumanıza ruhsat verir çünkü kimse bütün olarak nasıl cazibe yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi yoluna okunuşu koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu himaye kameralarının genellikle sakıt şavk koşullarında çok çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar ekseri fazla mutabık maliyetlidir okunuşu tasarımları onları büyük sadece cürüm daha fazla bilgi bul caydırıcı yapar. Bullet kameraları, gece ve ceninisakıt ışık koşullarında şart yapabilmeleri amacıyla kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar ekseriya zat başına bu sayfa vandal delil olarak kabul edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, soy emniyet kameraları yahut konu emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken sağlam çok ehemmiyetli düzenlilik vardır. alakalı tüm faktörleri çekmece önünde bulundurarak okunuşu şuurlu bir kez seçim yaparak vakit harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu patetik okunuşu semereli müşterek şekilde azaltmanıza ve önlemenize muavin olacağını göreceksiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “güvenlik kamerası seçme rehberi”

Leave a Reply

Gravatar